Вопрос о продаже дома за 100000 $ после 9 лет без результата - нужно ли обращаться в суд? Имеется ли смысл ждать еще 5 лет?
• г. Ташкент
Ассалому алайкум 100000 $ юз минг долр ли инга 4 хонали уй масаласи буйича. Орадан 9 йил утиб кетган
ариза бн мурожат кисам буладими йукми. Танищ терговчилар бн гаплашсам 9 йилдан бери... юрибсан яна юрвур фойдаси йук диди. Маслахат берин. Аризани сроки 5 йилдан кеин курилмасаканми?
Ответы на вопрос (2):
г. Краснодар
И Вам не хворать!
г. Ташкент
Ишнинг холатини дурустрок куриш керак. Жиноят иши очса булади.