По справочинству мені дісталась доповідь на тему: "Цивільно-процесуальні документи при оскарженні рішень, ухвал, постанов суду".

• г. Житомир

Я студентка першого курсу юридичного факультету. По справочинству мені дісталась доповідь на тему: "Цивільно-процесуальні документи при оскарженні рішень, ухвал, постанов суду". Підскажіть, про що саме треба доповідати, дайте раціональне зерно. Допоможіть, будь-ласка! Дякую.

Ответы на вопрос (1):

гыгыгыгы жжешь!!! :)