Яка буде сума судового збору за подання позовної заяви майнового характеру до господарського суду, як правильно розраховувати?

• г. Киев

Ответы на вопрос (3):

1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 150 розмірів мінімальної заробітної плати.

А якщо сума позову 68 387,45 грн, яка точна сума збору буде??

1 розмір мінімальної заробітної плати -1378 грн