Проблеми з заказанным телефоном - царапины и нахождение в сером списке - что делать?

• г. Шаргород

Доброго дня) я б хотіла отримати вашу консультація) я замовила телефон коли він мені прийшов я замітила 2 проблеми в ньому відправила назад і вимагала отримати гроші на що мені сказали що виявлено царапинки на телефоні і сказали що його відремонтують. Коли відправили мені нічого незмінилося проблеми всеж залишилися так щей виявилося що він знаходиться в сірому списку телефонів. що мені робити?

Ответы на вопрос (1):

пишите на русском.