Право власності на автомобіль у договорі купівлі - Інвалід 1 групи та Платник Соцзахист без законодавчих застережень

• г. Черкассы

В договорі купівлі автомобіля три сторони Продавець Покупець - Інвалід 1 групи ВВв та Платник Соцзахист (благодійні внески) право власності без законодавчих застережень Покупець приймає у власність користується та розпоряджається автомобілем з моменту держ. Реєстрації в уповноважених органах. В свідоцтві реєстрації соцзахистом допискою заборонена передача авто іншій особі, чим знято право власності. Як бути?

Ответы на вопрос (1):

Добрий день, Віра.

Від Вас замало інформації.

Потрібно вичитувати Ваш договір ретельно, тому зверніться до мене персонально на цьому сайті, тобто перейдіть на режим «персонального повідомлення» «консультації», оскільки там є можливість обміну файлами (сканами документів, текстовими файлами), що дозволить краще якісніше і об'ємніше відповісти на Ваше запитання, уточнювати питання, повідомити більше додаткових обставин в режимі чату.

Як версія: скоріш за все цей автомобіль не є власністю інваліда, а залишається власністю "Соцзахисту", тому він і зробив застереження про заборону передачі іншій особі.

Переважно (за рідкими виключеннями) після смерті інваліда - такі автомобілі забирає собі "Соцзахист", щоб передати їх лише у подальше "користування" (і знову не у власність) іншим інвалідам. А виключення були створені лише на підставі судових рішень, коли позивачі доводили суду, що кошти належали не благодійникам, а самим інвалідам щодо авто які ввозились з-за кордону без витрат на розмитнення...