Имеют ли право судебные приставы описывать бытовую технику, если в доме имеются несовершеннолетние дети?

• г. Славянск

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте Татьяна!

Судебные приставы это должностные лица и возраст Ваших детей не ограничивает им выполнение служебных обязанностей.

З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про виконавче провадження»

Стаття 52. Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника

1. Звернення стягнення на майно боржника полягає в його

арешті, вилученні та примусовій реалізації.

Так, мають право. Є перелік майна, що не підлягає опису і побутова техніка не належить до цього переліку.