На сайті ЕКЦ ПНГК Валентина Пермякова допомагає з поверненням виплат. Хотілося дізнатися чи це достовірна інформація.

• г. Черкассы

Ответы на вопрос (4):

Она и до соседей добралась. Скоро Китай начнет штурмовать. Мошенники это.

Здрастуй почему я не можу виграти. Я потратила гроші можна щоб вони повернулися гроші

Здрастуй я хотіла щоб ви мені допомогли. Я хочу щоб вони повернулися грош.

Інформація достовірна.