Пустує квартира проягом 10 років не приватизована приписані діти чоловіка який помер у 2002 р.

• г. Ровно

Пустує квартира проягом 10 років не приватизована приписані діти чоловіка який помер у 2002 р. я живу поруч цієї квартири чи маю я право забрати її і що для цього потрібно зробити?

Ответы на вопрос (1):

На чужій хустку,не відкриєш роток. Ви до цієї квартири не маєте ніякого відношення,темболее, що в ній зареєстровані люди, які не визнано таким, що втратив право користування.