Urgent Appeal for Help - Alisher Usmanov Struggles with Debt and Requests Assistance to Ease his Financial Burden

• г. Москва

Assalomu aleykum alisher usmanov mem qarz bulib qoludim sharoitim og'ir yordam berishingizni surayman allox dilizga solsin yordam qilishizni +79251879661 iltimos faqat

Ответы на вопрос (1):

Открывайте сайт Алишера Усманова, и обращайтесь к нему. Здесь его нет.