Як можна посадите Людина коли в него жовта карточка Але він був осуждений.
199₽ VIP

• г. Дубно

Побили мого брата.

Ответы на вопрос (4):

дуже просто

Кримінальний кодекс України

Стаття 20. Обмежена осудність

1. Підлягає кримінальній відповідальності особа, визнана судом обмежено осудною, тобто така, яка під час вчинення злочину, через наявний у неї психічний розлад, не була здатна повною мірою усвідомлювати свої дії (бездіяльність) та (або) керувати ними.

2. Визнання особи обмежено осудною враховується судом при призначенні покарання і може бути підставою для застосування примусових заходів медичного характеру.