Отцу ребенка готовятся назначить часы посещения, но что делать, если он не сможет их соблюдать? Возможна ли лишение прав?

• г. Днепропетровск

Отец ребенка подает в суд для установки часов посищения, если он не сможет посещать его в эти часы, смогу ли я лишить его прав на ребенка?

Ответы на вопрос (1):

Нет, не сможете, это его права , а не обязанности.

Стаття 164. Підстави позбавлення батьківських прав

1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;

2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;

3) жорстоко поводяться з дитиною;

4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;

5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;

6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини.