Аліменти при виїзді колишнього чоловіка до Італії - можливість та умови оплати

• г. Борщев

Мій колишній чоловік збирається їхати до італії (він там раніше вже був і нераз), Я ХОЧУ ПОДАТИ НА АЛІМЕНТИ у нас є дочка 6 років,яка проживає зімною, чи зможу я подати на аліменти якщо він виїде закордон?і хто тоді мені буде їх платити? і на яку суму я можу розраховувати? Я на даний час непрацюю і другий раз у шлюбі. дякую.

Ответы на вопрос (2):

Якщо після виконання аліментних зобов'язань згідно з частиною четвертою цієї статті один з батьків не виїхав на постійне проживання у державу, з якою Україна не має договорів про правову допомогу, та залишився або повернувся для постійного проживання в Україну, порядок стягнення аліментів з урахуванням сплаченої суми встановлюється законодавством.

Якщо після набрання рішенням суду законної сили, згідно з яким з одного із батьків стягуються аліменти, він виїжджає для постійного проживання у державу, з якою Україна не має договору про правову допомогу, з нього за рішенням суду до його виїзду за межі України може бути стягнуто аліменти за весь період до досягнення дитиною повноліття.

Якщо після набрання законної сили рішенням суду про сплату аліментів за весь період до досягнення дитиною повноліття особа, з якої стягуються аліменти, продовжує постійно проживати в Україні або повертається в Україну для постійного проживання та змінюються обставини, які вплинули на визначення розміру аліментів, у судовому порядку може бути встановлено періодичне стягнення аліментів з урахуванням сплаченої суми.

====

ч.ч.,5-7 ст.181 СК України

Желательно, чтобы суд по алиментам состоялся еще до его выезда, поэтому поторопитесь.