Какие справки из России нужно предоставить для оформления единого пособия на Украине по месту прописки и как долго они действительны?

• г. Змиёв

У меня такая ситуация я прописана в Змиеве Харьковская обл. Украина. А мой муж он гражданин России и мы ждем пополнение в семью скажите пожалуйста какие справки нужно будет собрать с России для оформления единого пособия на Украине по месту прописки... муж инвалид 2 группы не работающая травма на службе какие нужны будут для этого документы что бы мы не ездили лишний рас в Россию.. для оформления детских выплат? И в течение какого срока они действительны?

Ответы на вопрос (1):

заява одного з батьків (опікуна), що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

копія свідоцтва про народження дитини;

витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги у зв'язку з народженням дитини, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану, або довідка для призначення допомоги при народженні дитини, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад. Жінки, які постійно проживають (зареєстровані) на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Особи, що звертаються за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей, подають також довідку про склад сім'ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.