Виды пособий для одинокой мамы с двумя детьми в Украине с января 2016 года

• г. Красноармейск

Я одинокая (не работающая) мама двоих детей: однин ребенок 2.5 года (инвалид детства, первая группа А),второму 7 лет. Подскажите пожалуйста какие виды пособий будут учитываться в доход при начислении пособия одинокой матери с января 2016 года в Украине!?

Ответы на вопрос (1):

Все доходы и любые виды пособий будут учитываться.

Середньомісячний сукупний дохід сім'ї визначається згідно з

Методикою обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів

соціальної допомоги на підставі довідки про доходи і декларації

про доходи та майновий стан осіб, що звернулися за призначенням

усіх видів соціальної допомоги. До складу сім'ї особи, що

звертається за призначенням зазначеної допомоги, включаються

чоловік (дружина); рідні, усиновлені та підопічні діти віком до

18 років, а також діти віком до 23 років, які навчаються за денною

формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих

навчальних закладах I-IV рівня акредитації і не мають власних

сімей незалежно від місця проживання або реєстрації; неодружені

повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II групи

або інвалідами I групи і проживають разом з батьками;

непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з

ними і перебувають на їх утриманні у зв'язку з відсутністю власних

доходів; жінка та чоловік, які проживають однією сім'єю, не

перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей. До складу сім'ї не

включаються особи, які перебувають на повному державному

утриманні.