Должен ли подавать электронную декларацию директор коммунального предприятия (Жеков)?

• г. Днепропетровск

Должен ли подавать электронную декларацию директор коммунального предприятия (ЖЕКов)?

Ответы на вопрос (3):

Відповідь на це питання шукайте в ст. 3 ЗУ "Про запобігання корупції" (zakon3.rada.gov.ua. Якщо знайдете таку посаду в переліку - має, ні - відповідно, не має.

Директор коммунального предприятия (ЖЕКа) должен или не должен подавать электронную декларацию, если предприятие не действуюшая?

На мій погляд, якщо діяльність підприємства не припинена і директор незвільнений - має подавати. А чому б Вам не подзвонити в НАЗК і не уточнити безпосередньо в них - https://nazk.gov.ua/contacts До речі, там є форма і для письмового запитання.