Пожежа знищила майно - куди звернутися за матеріальною допомогою?

• г. Берестечко

Я одинока мити живу з сином 2-х літнім і 75 літньою бабусею. В нас 24 квітня була пожежа. Згорів дах хліва літньоі кухні.і пристройка з інструментами для городу. Причина пожежі підпал. Але винуватці не встановлені.куди мені звернутися за матетіальною допомогою? В сільську раду? Чи куди? Коли пожежники гасили вогонь в них закінчилась вода в пожежні вони ще хв 20 закачували воду в машину біля річки а сусіди відрами поливали на вогонь. Хто відрами з водою хто лопатами з землею. Сільський голова був присутній на трагедіі. (мужчина) коли я городником кидала землю на вогонь він стояв руки в боки і просто спостерігав. я веду до того що сільська рада вже знає про пожар але ніякоі ініціативи не виявляє.що мені робити і кому що говорити.?

Ответы на вопрос (1):

Сельсовет не обязан ничего возмещать, поскольку это частная собственность, если установят виновных лиц, тогда они и понесут ответственность и будут обязаны возместить причиненный материальный ущерб.

По законодательству на данный случай не предусмотрено какой-либо материальной помощи, разве что в добровольном порядке, но опять же в сельсовете бюджет не предусмотрены такие расходы, следователньо и средства выделить не имеют права.