Узбекский гражданин Алишер Усмонов ищет помощь в Москве для лечения рака

• г. Андижан

Ассалому Алайкум. Мен Узбекистондан Алишер Усмонов менга йордам беринг рак булдим. МОСКВАГА даволанишга йордам беринг илтмос фарандларимга узим оналик килай илтмос.

Ответы на вопрос (1):

Ассалому Алайкум. Мен Узбекистондан Алишер Усмонов менга йордам беринг рак булдим. МОСКВАГА.